Služby

Nabízíme ubytování v rodinném penzionu nebo pronájem rekreační chalupy na naší ekologické farmě na samém úpatí Krkonoš. Návštěvníci si mohou vychutnat bohaté snídaně a chutné večeře z farmářských bioproduktů a vyzkoušet naše krkonošské hovězí speciality. Kromě toho je možné se věnovat turistice a lyžování v okolí.

Nabízíme ubytování v penzionu přímo na naší ekologické farmě v  srdci Krkonoš. Hosté si mohou vychutnat bohaté snídaně a chutné večeře z farmářských bioproduktů a vyzkoušet naše krkonošské hovězí speciality. Kromě toho je možné se věnovat turistice a lyžování v okolí. Hosté mají i dispozici zahradu s pergolou a krytým bazénem.

Další formou ubytování je pronájem rekreační chalupy, která stojí vedle farmy. Tuto chalupu pronajímáme jako samostatný celek. K této chalupě náleží velká zahrada s bazénem a dětským hřištěm. V případě zájmu se mohou hosté chodit stravovat do sousedního penzionu na farmě.,

Pro ty, kterým zachutnalo naše maso a výrobky z něho, nabízíme prodej našeho krkonošského bio hovězího masa a bio hovězích specialit.